2024年泗洪县魏营镇富民强村建设项目评标结果公示
信息发布时间:2024-11-11 18:58:01
来源:宿迁市公共资源电子交易平台
阅读次数:
【我要打印】
【关闭】
2024-11
原文链接
http://ggzy.xzspj.suqian.gov.cn///jump.html?locationurl=http://ggzy.xzspj.suqian.gov.cn//&infoid=17ce7a2c-2a46-4760-ae68-6e45f0275004
| 江苏省工程建设项目评标结果公示 |
| |
| 编号:E3213010313108609001001 |
| |
| 根据工程招标投标的有关法律、法规、规章和该工程招标文件的规定,泗洪县魏营镇人民政府的2024年泗洪县魏营镇富民强村建设项目的评标工作已经结束,评标结果已经确定。本项目采用合理低价法的评标办法,现将评标结果公示如下: |
| |
| 1、评标结果情况 |
| 第一中标候选人 |
单位名称 |
河南皖蒙建设有限公司 |
投标报价(元) |
3762078.790000 |
| 项目负责人 |
常甲宁 |
|
| 企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
| 项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
| 第二中标候选人 |
单位名称 |
南京宁湾建筑装饰工程有限公司 |
投标报价(元) |
3762327.840000 |
| 项目负责人 |
戴朝军 |
|
| 企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
| 项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
| 第三中标候选人 |
单位名称 |
江苏中迢建设工程有限公司 |
投标报价(元) |
3763751.120000 |
| 项目负责人 |
袁源 |
|
| 企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
| 项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
| 暂估价(万元) |
工程 |
|
材料 |
|
|
| 2、无效标名单及原因 |
|
序号
|
单位名称
|
不合格原因
|
| 1 |
安徽省居之然工程建设有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供项目负责人安全B证 |
| 2 |
安徽雅旭建设工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(项目负责人建造师及B证未链接,
未按招标文件要求提供投标保证金的;("未按招标文件要求提供保证金承诺函、(写成宿迁公共资源交易中心)" |
| 3 |
福建盖伦筑工建设发展有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(项目负责人未提供养老保险 |
| 4 |
固川建设集团有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供项目负责人社保 |
| 5 |
河南丹隆建筑工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(项目负责人安全B证未链接 |
| 6 |
江苏安亚建设工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供钢结构资质 |
| 7 |
江苏省华晟建设有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供钢结构资质 |
| 8 |
江苏晟辉温室设备有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(项目负责人资格证书及B证为老证 |
| 9 |
江苏庭润建设有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(项目负责人养老保险过期(至2024年3月25日) |
| 10 |
江苏祥吴建设有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按照规定上传企业资质)
未按招标文件要求提供投标保证金的;(未按照规定投标保证金承诺函) |
| 11 |
江苏新品建设工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供钢结构资质 |
| 12 |
江苏哲源建设工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(资质动态不合格 |
| 13 |
开来建设有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;("项目负责人资格证书及B证未链接到招标文件中,
且身份证无法证明其有效期" |
| 14 |
林海生态环境股份有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供钢结构资质 |
| 15 |
南京凡润建设工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供钢结构资质 |
| 16 |
宿迁市泰宏建设工程有限公司 |
投标人资质条件不符合国家有关规定,或者不满足招标文件规定的资格条件的;(未按招标文件要求提供钢结构资质 |
|
| 3、报价修正 |
|
序号
|
单位名称
|
修正原因
|
修正依据
|
修正前报价(元)
|
修正后报价(元)
|
|
| 4、所有投标人技术标评分情况 |
|
序号
|
单位名称 |
评委A
|
评委B
|
评委C
|
评委D
|
评委E
|
评委F
|
评委G
|
评委H
|
评委I
|
评委J
|
| 1 |
安徽博年建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 2 |
安徽昌盛翔合建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 3 |
安徽家庆建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 4 |
安徽乐世建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 5 |
安徽然昊建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 6 |
安徽盛宁建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 7 |
安徽旺恺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 8 |
安徽展扬建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 9 |
百鲸建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 10 |
保通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 11 |
成都兴北元建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 12 |
创璟农业装备集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 13 |
鼎亿丰建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 14 |
福航建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 15 |
福建锦华工程项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 16 |
福建省畅泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 17 |
福建省豪门建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 18 |
福建省湖盛满建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 19 |
福建省培格建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 20 |
福建省五洲建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 21 |
福建省旭志傲建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 22 |
福建省卓薪建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 23 |
福建嵩谷建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 24 |
福建鑫卓沅建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 25 |
福建亿申工程建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 26 |
福建中永兴建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 27 |
广大建设(江苏)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 28 |
贵弘建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 29 |
贵州丰鸿盛泰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 30 |
瀚景建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 31 |
河南安然建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 32 |
河南炳焱建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 33 |
河南长锦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 34 |
河南畅瑞项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 35 |
河南得华建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 36 |
河南德民工程管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 37 |
河南鼎义建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 38 |
河南东邦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 39 |
河南东罗建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 40 |
河南端页建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 41 |
河南富利凯建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 42 |
河南亘赢建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 43 |
河南广磊建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 44 |
河南贵兴建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 45 |
河南濠润来建设有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 46 |
河南虎行风建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 47 |
河南沪弘建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 48 |
河南环塔建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 49 |
河南九一建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 50 |
河南九佑建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 51 |
河南玖矿建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 52 |
河南玖太建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 53 |
河南浚桓建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 54 |
河南科森建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 55 |
河南雷鸣建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 56 |
河南妙达项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 57 |
河南铭灿建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 58 |
河南容川建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 59 |
河南芮优建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 60 |
河南省大成建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 61 |
河南省雄阔建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 62 |
河南盛鼎建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 63 |
河南首层建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 64 |
河南沭水建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 65 |
河南水诚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 66 |
河南硕禄建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 67 |
河南苏护项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 68 |
河南穗怀建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 69 |
河南腾之嘉建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 70 |
河南皖蒙建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 71 |
河南威汴建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 72 |
河南旭在建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 73 |
河南亚都水利工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 74 |
河南颍淮建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 75 |
河南泳沅建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 76 |
河南勇翔建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 77 |
河南雨鹤建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 78 |
河南豫米建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 79 |
河南泽洲建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 80 |
河南智澜建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 81 |
河南棕耀建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 82 |
恒隆通信技术有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 83 |
红谷滩建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 84 |
红树林市政环境建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 85 |
洪城控股集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 86 |
洪城市政环境建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 87 |
鸿川建筑产业集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 88 |
鸿茂建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 89 |
鸿鸣建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 90 |
湖南省湘钧建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 91 |
淮安龙瑞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 92 |
淮安明崴建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 93 |
淮安市华东装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 94 |
淮安威明建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 95 |
江苏安城建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 96 |
江苏安赛建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 97 |
江苏奥超建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 98 |
江苏柏越建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 99 |
江苏宝康建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 100 |
江苏博地建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 101 |
江苏博惠建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 102 |
江苏畅想建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 103 |
江苏辰宇电气有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 104 |
江苏成运建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 105 |
江苏创凡建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 106 |
江苏大华园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 107 |
江苏大筑建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 108 |
江苏德灏建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 109 |
江苏德盛建筑集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 110 |
江苏德之佳建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 111 |
江苏登湛建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 112 |
江苏东桥建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 113 |
江苏东仁建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 114 |
江苏东仕航建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 115 |
江苏东湾建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 116 |
江苏二八建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 117 |
江苏方长建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 118 |
江苏丰汇建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 119 |
江苏丰南建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 120 |
江苏丰泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 121 |
江苏富森建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 122 |
江苏港铄建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 123 |
江苏工冶建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 124 |
江苏功守道建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 125 |
江苏古氏建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 126 |
江苏冠亚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 127 |
江苏广成建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 128 |
江苏海光建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 129 |
江苏涵亿中建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 130 |
江苏汉瑞铁路建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 131 |
江苏瀚远建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 132 |
江苏禾源晟然建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 133 |
江苏亨路建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 134 |
江苏恒渠建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 135 |
江苏弘得誉建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 136 |
江苏宏航建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 137 |
江苏鸿鸣达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 138 |
江苏鸿泰通建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 139 |
江苏鸿轩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 140 |
江苏沪邦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 141 |
江苏沪港装饰集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 142 |
江苏华梁制造集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 143 |
江苏华勇建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 144 |
江苏焕鹏建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 145 |
江苏辉舒建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 146 |
江苏汇郡建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 147 |
江苏火标建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 148 |
江苏吉成建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 149 |
江苏佳德建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 150 |
江苏佳宇科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 151 |
江苏嘉仁建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 152 |
江苏杰吉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 153 |
江苏瑾瑜建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 154 |
江苏璟天建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 155 |
江苏九鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 156 |
江苏久鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 157 |
江苏玖池建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 158 |
江苏巨有建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 159 |
江苏君庆建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 160 |
江苏开泉建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 161 |
江苏客筑建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 162 |
江苏朗建生态建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 163 |
江苏朗拓建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 164 |
江苏连岳建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 165 |
江苏联发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 166 |
江苏联丰温室工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 167 |
江苏联桥建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 168 |
江苏联瑞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 169 |
江苏龙鼎建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 170 |
江苏龙发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 171 |
江苏隆禄建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 172 |
江苏隆诺建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 173 |
江苏隆之裕建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 174 |
江苏路禾建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 175 |
江苏路泰建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 176 |
江苏路阳建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 177 |
江苏蒙建建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 178 |
江苏民信建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 179 |
江苏明銮建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 180 |
江苏明通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 181 |
江苏铭昇建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 182 |
江苏沐佳建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 183 |
江苏农森温室工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 184 |
江苏鹏达建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 185 |
江苏普泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 186 |
江苏七建建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 187 |
江苏启源建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 188 |
江苏全邦建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 189 |
江苏全晟建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 190 |
江苏群航建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 191 |
江苏冉升建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 192 |
江苏仁诚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 193 |
江苏仁度建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 194 |
江苏瑞义成建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 195 |
江苏润桥建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 196 |
江苏森鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 197 |
江苏山禾建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 198 |
江苏昇达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 199 |
江苏圣川建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 200 |
江苏晟诚建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 201 |
江苏晟宏建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 202 |
江苏晟钰达建筑有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 203 |
江苏硕业建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 204 |
江苏苏杭建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 205 |
江苏苏之源水利建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 206 |
江苏泰琦智能科技发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 207 |
江苏腾纯建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 208 |
江苏同步建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 209 |
江苏同熙建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 210 |
江苏万如建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 211 |
江苏威盾建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 212 |
江苏文广建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 213 |
江苏文名建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 214 |
江苏翔楚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 215 |
江苏鑫陆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 216 |
江苏鑫阳康建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 217 |
江苏兴楚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 218 |
江苏雄拓建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 219 |
江苏雅度建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 220 |
江苏业安建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 221 |
江苏业荣建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 222 |
江苏一体工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 223 |
江苏宜均建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 224 |
江苏引江建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 225 |
江苏玉府建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 226 |
江苏玉磊建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 227 |
江苏昱泰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 228 |
江苏昱邺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 229 |
江苏元鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 230 |
江苏远建市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 231 |
江苏月轮建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 232 |
江苏云创建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 233 |
江苏泽楚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 234 |
江苏展威建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 235 |
江苏臻烁建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 236 |
江苏正庆建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 237 |
江苏志杰建设项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 238 |
江苏中芮建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 239 |
江苏中迢建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 240 |
江苏中衍建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 241 |
江苏舟宇科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 242 |
江苏筑广之星建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 243 |
江苏筑兴建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 244 |
江西省第六建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 245 |
江西省园博建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 246 |
杰成科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 247 |
金工建设集团股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 248 |
金皇冠建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 249 |
连云港莱昂建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 250 |
林隆建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 251 |
林耘建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 252 |
南京邦发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 253 |
南京倍特建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 254 |
南京博敖建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 255 |
南京诚润豪建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 256 |
南京城阙建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 257 |
南京方宇工程建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 258 |
南京革煊建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 259 |
南京共同建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 260 |
南京广正园林景观有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 261 |
南京国骄建设科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 262 |
南京合诺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 263 |
南京建诺建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 264 |
南京金晖达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 265 |
南京灵森建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 266 |
南京凌展建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 267 |
南京宁湾建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 268 |
南京浦地蓝建筑科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 269 |
南京浦宇建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 270 |
南京森泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 271 |
南京善工建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 272 |
南京欣网通信科技股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 273 |
南京星城建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 274 |
南京益力建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 275 |
南京泽爵建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 276 |
南京中禹建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 277 |
南通安装集团股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 278 |
南通大自然温室大棚制造有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 279 |
南通光华建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 280 |
南通华可建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 281 |
南通市天源实业有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 282 |
乔爵实业有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 283 |
沁泽科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 284 |
权海建设(河南)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 285 |
三赢建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 286 |
山东宏盛市政园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 287 |
陕西远泰兴安建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 288 |
上海孙桥溢佳农业技术股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 289 |
深圳市中筑营造建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 290 |
四川森鑫佳建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 291 |
四川省旗来建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 292 |
苏高建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 293 |
苏州千彩叶建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 294 |
宿迁宝源建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 295 |
宿迁创鼎建筑劳务有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 296 |
宿迁东润建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 297 |
宿迁广安建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 298 |
宿迁航峰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 299 |
宿迁豪佳建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 300 |
宿迁佳硕建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 301 |
宿迁聚能建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 302 |
宿迁瑞源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 303 |
宿迁善能交通市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 304 |
宿迁市奥援建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 305 |
宿迁市鹏程轻钢结构工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 306 |
宿迁市苏北建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 307 |
宿迁市腾达建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 308 |
宿迁市兴业建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 309 |
宿迁市筑高建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 310 |
宿迁现代建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 311 |
宿迁煜轩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 312 |
宿州市泰丰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 313 |
万弘建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 314 |
香山红叶集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 315 |
新疆丹彤建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 316 |
新蒲建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 317 |
鑫富拓建筑工程(河南)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 318 |
信雅达(南阳)建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 319 |
徐州市工业设备安装有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 320 |
盐城市山水园林建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 321 |
盐城市悦泽建筑科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 322 |
一元春建筑集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 323 |
仪征市新潮装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 324 |
阅顺环保有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 325 |
浙江久洲环保科技集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 326 |
郑州旭梦建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 327 |
智诚建科设计有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 328 |
智泽工程技术有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 329 |
中琛建筑工程(河南)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 330 |
中达伟业建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 331 |
中海华祥建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 332 |
中胜嘉锦建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 333 |
中水京林建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 334 |
中腾吉祥建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 335 |
中州梦建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 336 |
中筑宁泰建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
|
| 5、所有投标人及其拟派项目负责人类似工程业绩、奖项、投标报价、投标报价合理性等得分情况 |
|
序号
|
单位名称
|
投标报价(元) |
投标报价 |
施工组织设计 |
综合标评审 |
其他评审 |
得分
|
| 1 |
安徽博年建设工程有限公司 |
3739313.000000 |
99.68 |
-- |
0.0 |
-- |
99.68 |
| 2 |
安徽昌盛翔合建设有限公司 |
3768811.110000 |
99.91 |
-- |
0.0 |
-- |
99.91 |
| 3 |
安徽家庆建设工程有限公司 |
3663653.600000 |
98.68 |
-- |
0.0 |
-- |
98.68 |
| 4 |
安徽乐世建筑工程有限公司 |
3756131.170000 |
99.91 |
-- |
0.0 |
-- |
99.91 |
| 5 |
安徽然昊建设工程有限公司 |
3782250.320000 |
99.69 |
-- |
0.0 |
-- |
99.69 |
| 6 |
安徽盛宁建设工程有限公司 |
3757709.700000 |
99.93 |
-- |
0.0 |
-- |
99.93 |
| 7 |
安徽旺恺建设工程有限公司 |
3729671.180000 |
99.56 |
-- |
0.0 |
-- |
99.56 |
| 8 |
安徽展扬建设有限公司 |
3560983.560000 |
97.31 |
-- |
0.0 |
-- |
97.31 |
| 9 |
百鲸建设集团有限公司 |
3547504.930000 |
97.14 |
-- |
0.0 |
-- |
97.14 |
| 10 |
保通建设工程有限公司 |
3833337.350000 |
98.88 |
-- |
0.0 |
-- |
98.88 |
| 11 |
成都兴北元建设有限公司 |
3819600.000000 |
99.1 |
-- |
0.0 |
-- |
99.10 |
| 12 |
创璟农业装备集团有限公司 |
3880016.610000 |
98.14 |
-- |
0.0 |
-- |
98.14 |
| 13 |
鼎亿丰建工集团有限公司 |
3771168.890000 |
99.87 |
-- |
0.0 |
-- |
99.87 |
| 14 |
福航建工有限公司 |
3840054.680000 |
98.77 |
-- |
0.0 |
-- |
98.77 |
| 15 |
福建锦华工程项目管理有限公司 |
3744822.230000 |
99.76 |
-- |
0.0 |
-- |
99.76 |
| 16 |
福建省畅泰建设工程有限公司 |
3665177.950000 |
98.7 |
-- |
0.0 |
-- |
98.70 |
| 17 |
福建省豪门建设工程有限公司 |
3733152.800000 |
99.6 |
-- |
0.0 |
-- |
99.60 |
| 18 |
福建省湖盛满建筑工程有限公司 |
3673736.890000 |
98.81 |
-- |
0.0 |
-- |
98.81 |
| 19 |
福建省培格建设工程有限公司 |
3682303.510000 |
98.93 |
-- |
0.0 |
-- |
98.93 |
| 20 |
福建省五洲建设集团有限公司 |
3812871.250000 |
99.21 |
-- |
0.0 |
-- |
99.21 |
| 21 |
福建省旭志傲建设工程有限公司 |
3668931.170000 |
98.75 |
-- |
0.0 |
-- |
98.75 |
| 22 |
福建省卓薪建设发展有限公司 |
3785496.950000 |
99.64 |
-- |
0.0 |
-- |
99.64 |
| 23 |
福建嵩谷建设工程有限公司 |
3779547.810000 |
99.74 |
-- |
0.0 |
-- |
99.74 |
| 24 |
福建鑫卓沅建设有限公司 |
3667274.830000 |
98.73 |
-- |
0.0 |
-- |
98.73 |
| 25 |
福建亿申工程建设有限公司 |
3685719.310000 |
98.97 |
-- |
0.0 |
-- |
98.97 |
| 26 |
福建中永兴建筑工程有限公司 |
3790059.340000 |
99.57 |
-- |
0.0 |
-- |
99.57 |
| 27 |
广大建设(江苏)有限公司 |
3540539.460000 |
97.04 |
-- |
0.0 |
-- |
97.04 |
| 28 |
贵弘建设发展有限公司 |
3709808.000000 |
99.29 |
-- |
0.0 |
-- |
99.29 |
| 29 |
贵州丰鸿盛泰建设有限公司 |
3764030.360000 |
99.98 |
-- |
0.0 |
-- |
99.98 |
| 30 |
瀚景建设集团有限公司 |
3821057.940000 |
99.08 |
-- |
0.0 |
-- |
99.08 |
| 31 |
河南安然建设工程有限公司 |
3676300.000000 |
98.85 |
-- |
0.0 |
-- |
98.85 |
| 32 |
河南炳焱建筑工程有限公司 |
3801800.000000 |
99.38 |
-- |
0.0 |
-- |
99.38 |
| 33 |
河南长锦建设工程有限公司 |
3770580.890000 |
99.88 |
-- |
0.0 |
-- |
99.88 |
| 34 |
河南畅瑞项目管理有限公司 |
3677473.290000 |
98.86 |
-- |
0.0 |
-- |
98.86 |
| 35 |
河南得华建筑工程有限公司 |
3740050.000000 |
99.69 |
-- |
0.0 |
-- |
99.69 |
| 36 |
河南德民工程管理有限公司 |
3536848.130000 |
96.99 |
-- |
0.0 |
-- |
96.99 |
| 37 |
河南鼎义建设集团有限公司 |
3749471.690000 |
99.82 |
-- |
0.0 |
-- |
99.82 |
| 38 |
河南东邦建设工程有限公司 |
3853673.530000 |
98.56 |
-- |
0.0 |
-- |
98.56 |
| 39 |
河南东罗建筑工程有限公司 |
3739004.680000 |
99.68 |
-- |
0.0 |
-- |
99.68 |
| 40 |
河南端页建设有限公司 |
3677225.460000 |
98.86 |
-- |
0.0 |
-- |
98.86 |
| 41 |
河南富利凯建筑工程有限公司 |
3705120.670000 |
99.23 |
-- |
0.0 |
-- |
99.23 |
| 42 |
河南亘赢建工有限公司 |
3624800.000000 |
98.16 |
-- |
0.0 |
-- |
98.16 |
| 43 |
河南广磊建筑工程有限公司 |
3686451.980000 |
98.98 |
-- |
0.0 |
-- |
98.98 |
| 44 |
河南贵兴建筑工程有限公司 |
3834039.040000 |
98.87 |
-- |
0.0 |
-- |
98.87 |
| 45 |
河南濠润来建设有限责任公司 |
3688081.000000 |
99.0 |
-- |
0.0 |
-- |
99.00 |
| 46 |
河南虎行风建筑工程有限公司 |
3492916.450000 |
96.41 |
-- |
0.0 |
-- |
96.41 |
| 47 |
河南沪弘建设工程有限公司 |
3765870.870000 |
99.96 |
-- |
0.0 |
-- |
99.96 |
| 48 |
河南环塔建设有限公司 |
3594785.900000 |
97.76 |
-- |
0.0 |
-- |
97.76 |
| 49 |
河南九一建设工程有限公司 |
3584458.110000 |
97.63 |
-- |
0.0 |
-- |
97.63 |
| 50 |
河南九佑建设有限公司 |
3734595.630000 |
99.62 |
-- |
0.0 |
-- |
99.62 |
| 51 |
河南玖矿建筑工程有限公司 |
3597620.130000 |
97.8 |
-- |
0.0 |
-- |
97.80 |
| 52 |
河南玖太建设工程有限公司 |
3688849.700000 |
99.01 |
-- |
0.0 |
-- |
99.01 |
| 53 |
河南浚桓建设有限公司 |
3623582.200000 |
98.15 |
-- |
0.0 |
-- |
98.15 |
| 54 |
河南科森建筑工程有限公司 |
3499526.000000 |
96.5 |
-- |
0.0 |
-- |
96.50 |
| 55 |
河南雷鸣建工有限公司 |
3556008.190000 |
97.25 |
-- |
0.0 |
-- |
97.25 |
| 56 |
河南妙达项目管理有限公司 |
3610532.730000 |
97.97 |
-- |
0.0 |
-- |
97.97 |
| 57 |
河南铭灿建设工程有限公司 |
3695256.510000 |
99.1 |
-- |
0.0 |
-- |
99.10 |
| 58 |
河南容川建设工程有限公司 |
3693777.580000 |
99.08 |
-- |
0.0 |
-- |
99.08 |
| 59 |
河南芮优建筑工程有限公司 |
3649092.240000 |
98.49 |
-- |
0.0 |
-- |
98.49 |
| 60 |
河南省大成建设工程有限公司 |
3771666.420000 |
99.86 |
-- |
0.0 |
-- |
99.86 |
| 61 |
河南省雄阔建设工程有限公司 |
3755926.270000 |
99.91 |
-- |
0.0 |
-- |
99.91 |
| 62 |
河南盛鼎建设集团有限公司 |
3680303.740000 |
98.9 |
-- |
0.0 |
-- |
98.90 |
| 63 |
河南首层建筑工程有限公司 |
3559011.040000 |
97.29 |
-- |
0.0 |
-- |
97.29 |
| 64 |
河南沭水建设工程有限公司 |
3581608.590000 |
97.59 |
-- |
0.0 |
-- |
97.59 |
| 65 |
河南水诚建设工程有限公司 |
3760069.370000 |
99.96 |
-- |
0.0 |
-- |
99.96 |
| 66 |
河南硕禄建设工程有限公司 |
3689121.080000 |
99.02 |
-- |
0.0 |
-- |
99.02 |
| 67 |
河南苏护项目管理有限公司 |
3706947.030000 |
99.25 |
-- |
0.0 |
-- |
99.25 |
| 68 |
河南穗怀建筑工程有限公司 |
3621967.610000 |
98.13 |
-- |
0.0 |
-- |
98.13 |
| 69 |
河南腾之嘉建筑工程有限公司 |
3611650.110000 |
97.99 |
-- |
0.0 |
-- |
97.99 |
| 70 |
河南皖蒙建设有限公司 |
3762078.790000 |
99.99 |
-- |
0.0 |
-- |
99.99 |
| 71 |
河南威汴建筑工程有限公司 |
3686523.660000 |
98.98 |
-- |
0.0 |
-- |
98.98 |
| 72 |
河南旭在建设工程有限公司 |
3736974.760000 |
99.65 |
-- |
0.0 |
-- |
99.65 |
| 73 |
河南亚都水利工程有限公司 |
3608430.190000 |
97.95 |
-- |
0.0 |
-- |
97.95 |
| 74 |
河南颍淮建工有限公司 |
3767686.280000 |
99.93 |
-- |
0.0 |
-- |
99.93 |
| 75 |
河南泳沅建设有限公司 |
3562657.090000 |
97.34 |
-- |
0.0 |
-- |
97.34 |
| 76 |
河南勇翔建设工程有限公司 |
3859503.570000 |
98.46 |
-- |
0.0 |
-- |
98.46 |
| 77 |
河南雨鹤建设工程有限公司 |
3714566.870000 |
99.36 |
-- |
0.0 |
-- |
99.36 |
| 78 |
河南豫米建筑工程有限公司 |
3759537.270000 |
99.95 |
-- |
0.0 |
-- |
99.95 |
| 79 |
河南泽洲建设有限公司 |
3815628.510000 |
99.16 |
-- |
0.0 |
-- |
99.16 |
| 80 |
河南智澜建筑工程有限公司 |
3579528.000000 |
97.56 |
-- |
0.0 |
-- |
97.56 |
| 81 |
河南棕耀建设工程有限公司 |
3662481.860000 |
98.66 |
-- |
0.0 |
-- |
98.66 |
| 82 |
恒隆通信技术有限公司 |
3866645.450000 |
98.35 |
-- |
0.0 |
-- |
98.35 |
| 83 |
红谷滩建设集团有限公司 |
3625262.380000 |
98.17 |
-- |
0.0 |
-- |
98.17 |
| 84 |
红树林市政环境建设集团有限公司 |
3862669.840000 |
98.41 |
-- |
0.0 |
-- |
98.41 |
| 85 |
洪城控股集团有限公司 |
3767867.150000 |
99.92 |
-- |
0.0 |
-- |
99.92 |
| 86 |
洪城市政环境建设集团有限公司 |
3885285.000000 |
98.05 |
-- |
0.0 |
-- |
98.05 |
| 87 |
鸿川建筑产业集团有限公司 |
3715205.150000 |
99.36 |
-- |
0.0 |
-- |
99.36 |
| 88 |
鸿茂建设集团有限公司 |
3621411.280000 |
98.12 |
-- |
0.0 |
-- |
98.12 |
| 89 |
鸿鸣建设有限公司 |
3912337.780000 |
97.62 |
-- |
0.0 |
-- |
97.62 |
| 90 |
湖南省湘钧建设有限公司 |
3721197.870000 |
99.44 |
-- |
0.0 |
-- |
99.44 |
| 91 |
淮安龙瑞建设有限公司 |
3859996.850000 |
98.45 |
-- |
0.0 |
-- |
98.45 |
| 92 |
淮安明崴建设工程有限公司 |
3736420.620000 |
99.65 |
-- |
0.0 |
-- |
99.65 |
| 93 |
淮安市华东装饰工程有限公司 |
3719706.130000 |
99.42 |
-- |
0.0 |
-- |
99.42 |
| 94 |
淮安威明建设工程有限公司 |
3673742.580000 |
98.81 |
-- |
0.0 |
-- |
98.81 |
| 95 |
江苏安城建设有限公司 |
3639548.230000 |
98.36 |
-- |
0.0 |
-- |
98.36 |
| 96 |
江苏安赛建设工程有限公司 |
3713635.920000 |
99.34 |
-- |
0.0 |
-- |
99.34 |
| 97 |
江苏奥超建设有限公司 |
3537881.720000 |
97.01 |
-- |
0.0 |
-- |
97.01 |
| 98 |
江苏柏越建筑工程有限公司 |
3860808.000000 |
98.44 |
-- |
0.0 |
-- |
98.44 |
| 99 |
江苏宝康建设有限公司 |
3596896.440000 |
97.79 |
-- |
0.0 |
-- |
97.79 |
| 100 |
江苏博地建设有限公司 |
3666596.380000 |
98.72 |
-- |
0.0 |
-- |
98.72 |
| 101 |
江苏博惠建设工程有限公司 |
3769540.590000 |
99.9 |
-- |
0.0 |
-- |
99.90 |
| 102 |
江苏畅想建设工程有限公司 |
3596670.290000 |
97.79 |
-- |
0.0 |
-- |
97.79 |
| 103 |
江苏辰宇电气有限公司 |
3609128.120000 |
97.95 |
-- |
0.0 |
-- |
97.95 |
| 104 |
江苏成运建设有限公司 |
3942181.190000 |
97.14 |
-- |
0.0 |
-- |
97.14 |
| 105 |
江苏创凡建设工程有限公司 |
3867748.710000 |
98.33 |
-- |
0.0 |
-- |
98.33 |
| 106 |
江苏大华园林工程有限公司 |
3701197.580000 |
99.18 |
-- |
0.0 |
-- |
99.18 |
| 107 |
江苏大筑建设工程有限公司 |
3682653.130000 |
98.93 |
-- |
0.0 |
-- |
98.93 |
| 108 |
江苏德灏建筑工程有限公司 |
3691789.250000 |
99.05 |
-- |
0.0 |
-- |
99.05 |
| 109 |
江苏德盛建筑集团有限公司 |
3677632.580000 |
98.86 |
-- |
0.0 |
-- |
98.86 |
| 110 |
江苏德之佳建设集团有限公司 |
3822545.020000 |
99.05 |
-- |
0.0 |
-- |
99.05 |
| 111 |
江苏登湛建设集团有限公司 |
3860498.790000 |
98.45 |
-- |
0.0 |
-- |
98.45 |
| 112 |
江苏东桥建设有限公司 |
3616285.190000 |
98.05 |
-- |
0.0 |
-- |
98.05 |
| 113 |
江苏东仁建设工程有限公司 |
3862581.300000 |
98.41 |
-- |
0.0 |
-- |
98.41 |
| 114 |
江苏东仕航建设有限公司 |
3853958.750000 |
98.55 |
-- |
0.0 |
-- |
98.55 |
| 115 |
江苏东湾建设工程有限公司 |
3526337.130000 |
96.85 |
-- |
0.0 |
-- |
96.85 |
| 116 |
江苏二八建设有限公司 |
3712305.170000 |
99.33 |
-- |
0.0 |
-- |
99.33 |
| 117 |
江苏方长建设工程有限公司 |
3585347.430000 |
97.64 |
-- |
0.0 |
-- |
97.64 |
| 118 |
江苏丰汇建设工程有限公司 |
3665465.620000 |
98.7 |
-- |
0.0 |
-- |
98.70 |
| 119 |
江苏丰南建设工程有限公司 |
3868708.090000 |
98.32 |
-- |
0.0 |
-- |
98.32 |
| 120 |
江苏丰泰建设工程有限公司 |
3602040.940000 |
97.86 |
-- |
0.0 |
-- |
97.86 |
| 121 |
江苏富森建设有限公司 |
3778700.000000 |
99.75 |
-- |
0.0 |
-- |
99.75 |
| 122 |
江苏港铄建设工程有限公司 |
3598525.080000 |
97.81 |
-- |
0.0 |
-- |
97.81 |
| 123 |
江苏工冶建设有限公司 |
3614762.420000 |
98.03 |
-- |
0.0 |
-- |
98.03 |
| 124 |
江苏功守道建设工程有限公司 |
3688985.390000 |
99.02 |
-- |
0.0 |
-- |
99.02 |
| 125 |
江苏古氏建设集团有限公司 |
3751459.680000 |
99.85 |
-- |
0.0 |
-- |
99.85 |
| 126 |
江苏冠亚建设工程有限公司 |
3774606.410000 |
99.82 |
-- |
0.0 |
-- |
99.82 |
| 127 |
江苏广成建设集团有限公司 |
3653705.730000 |
98.55 |
-- |
0.0 |
-- |
98.55 |
| 128 |
江苏海光建设集团有限公司 |
3806222.390000 |
99.31 |
-- |
0.0 |
-- |
99.31 |
| 129 |
江苏涵亿中建设工程有限公司 |
3908533.360000 |
97.68 |
-- |
0.0 |
-- |
97.68 |
| 130 |
江苏汉瑞铁路建筑工程有限公司 |
3781255.590000 |
99.71 |
-- |
0.0 |
-- |
99.71 |
| 131 |
江苏瀚远建设工程有限公司 |
3771078.430000 |
99.87 |
-- |
0.0 |
-- |
99.87 |
| 132 |
江苏禾源晟然建设工程有限公司 |
3744166.380000 |
99.75 |
-- |
0.0 |
-- |
99.75 |
| 133 |
江苏亨路建设有限公司 |
3663274.000000 |
98.67 |
-- |
0.0 |
-- |
98.67 |
| 134 |
江苏恒渠建筑工程有限公司 |
3654567.160000 |
98.56 |
-- |
0.0 |
-- |
98.56 |
| 135 |
江苏弘得誉建设有限公司 |
3692151.510000 |
99.06 |
-- |
0.0 |
-- |
99.06 |
| 136 |
江苏宏航建设发展有限公司 |
3641433.330000 |
98.38 |
-- |
0.0 |
-- |
98.38 |
| 137 |
江苏鸿鸣达建设工程有限公司 |
3922328.640000 |
97.46 |
-- |
0.0 |
-- |
97.46 |
| 138 |
江苏鸿泰通建设集团有限公司 |
3566553.400000 |
97.39 |
-- |
0.0 |
-- |
97.39 |
| 139 |
江苏鸿轩建设工程有限公司 |
3598479.510000 |
97.81 |
-- |
0.0 |
-- |
97.81 |
| 140 |
江苏沪邦建设工程有限公司 |
3645363.210000 |
98.44 |
-- |
0.0 |
-- |
98.44 |
| 141 |
江苏沪港装饰集团有限公司 |
3815177.990000 |
99.17 |
-- |
0.0 |
-- |
99.17 |
| 142 |
江苏华梁制造集团有限公司 |
3638778.210000 |
98.35 |
-- |
0.0 |
-- |
98.35 |
| 143 |
江苏华勇建设工程有限公司 |
3638869.000000 |
98.35 |
-- |
0.0 |
-- |
98.35 |
| 144 |
江苏焕鹏建设集团有限公司 |
3477709.510000 |
96.21 |
-- |
0.0 |
-- |
96.21 |
| 145 |
江苏辉舒建设工程有限公司 |
3905050.660000 |
97.74 |
-- |
0.0 |
-- |
97.74 |
| 146 |
江苏汇郡建设工程有限公司 |
3794547.800000 |
99.5 |
-- |
0.0 |
-- |
99.50 |
| 147 |
江苏火标建设有限公司 |
3648544.950000 |
98.48 |
-- |
0.0 |
-- |
98.48 |
| 148 |
江苏吉成建设工程有限公司 |
3747959.680000 |
99.8 |
-- |
0.0 |
-- |
99.80 |
| 149 |
江苏佳德建设工程有限公司 |
3846165.490000 |
98.68 |
-- |
0.0 |
-- |
98.68 |
| 150 |
江苏佳宇科技有限公司 |
3749141.060000 |
99.81 |
-- |
0.0 |
-- |
99.81 |
| 151 |
江苏嘉仁建设工程有限公司 |
3820687.180000 |
99.08 |
-- |
0.0 |
-- |
99.08 |
| 152 |
江苏杰吉建设工程有限公司 |
3729240.370000 |
99.55 |
-- |
0.0 |
-- |
99.55 |
| 153 |
江苏瑾瑜建设有限公司 |
3745613.750000 |
99.77 |
-- |
0.0 |
-- |
99.77 |
| 154 |
江苏璟天建设有限公司 |
3809858.910000 |
99.25 |
-- |
0.0 |
-- |
99.25 |
| 155 |
江苏九鼎建设工程有限公司 |
3724404.040000 |
99.49 |
-- |
0.0 |
-- |
99.49 |
| 156 |
江苏久鼎建设工程有限公司 |
3748553.130000 |
99.81 |
-- |
0.0 |
-- |
99.81 |
| 157 |
江苏玖池建设工程有限公司 |
3666659.700000 |
98.72 |
-- |
0.0 |
-- |
98.72 |
| 158 |
江苏巨有建设工程有限公司 |
3724265.950000 |
99.48 |
-- |
0.0 |
-- |
99.48 |
| 159 |
江苏君庆建设工程有限公司 |
3626992.330000 |
98.19 |
-- |
0.0 |
-- |
98.19 |
| 160 |
江苏开泉建设有限公司 |
3810654.000000 |
99.24 |
-- |
0.0 |
-- |
99.24 |
| 161 |
江苏客筑建设有限公司 |
3874742.470000 |
98.22 |
-- |
0.0 |
-- |
98.22 |
| 162 |
江苏朗建生态建设有限公司 |
3780350.660000 |
99.72 |
-- |
0.0 |
-- |
99.72 |
| 163 |
江苏朗拓建设工程有限公司 |
3644994.360000 |
98.43 |
-- |
0.0 |
-- |
98.43 |
| 164 |
江苏连岳建设有限公司 |
3787918.000000 |
99.6 |
-- |
0.0 |
-- |
99.60 |
| 165 |
江苏联发建设工程有限公司 |
3851878.490000 |
98.58 |
-- |
0.0 |
-- |
98.58 |
| 166 |
江苏联丰温室工程有限公司 |
4289099.920000 |
91.61 |
-- |
0.0 |
-- |
91.61 |
| 167 |
江苏联桥建设工程有限公司 |
3843705.660000 |
98.71 |
-- |
0.0 |
-- |
98.71 |
| 168 |
江苏联瑞建设有限公司 |
3692662.720000 |
99.06 |
-- |
0.0 |
-- |
99.06 |
| 169 |
江苏龙鼎建设有限公司 |
3568296.600000 |
97.41 |
-- |
0.0 |
-- |
97.41 |
| 170 |
江苏龙发建设工程有限公司 |
3673606.760000 |
98.81 |
-- |
0.0 |
-- |
98.81 |
| 171 |
江苏隆禄建设工程有限公司 |
3827538.770000 |
98.97 |
-- |
0.0 |
-- |
98.97 |
| 172 |
江苏隆诺建设有限公司 |
3507159.630000 |
96.6 |
-- |
0.0 |
-- |
96.60 |
| 173 |
江苏隆之裕建设工程有限公司 |
3675665.960000 |
98.84 |
-- |
0.0 |
-- |
98.84 |
| 174 |
江苏路禾建设有限公司 |
3838383.830000 |
98.8 |
-- |
0.0 |
-- |
98.80 |
| 175 |
江苏路泰建设集团有限公司 |
3873977.420000 |
98.23 |
-- |
0.0 |
-- |
98.23 |
| 176 |
江苏路阳建设发展有限公司 |
3535157.040000 |
96.97 |
-- |
0.0 |
-- |
96.97 |
| 177 |
江苏蒙建建设有限公司 |
3535342.860000 |
96.97 |
-- |
0.0 |
-- |
96.97 |
| 178 |
江苏民信建设工程有限公司 |
3573691.430000 |
97.48 |
-- |
0.0 |
-- |
97.48 |
| 179 |
江苏明銮建设工程有限公司 |
3631186.230000 |
98.25 |
-- |
0.0 |
-- |
98.25 |
| 180 |
江苏明通建设工程有限公司 |
3773211.230000 |
99.84 |
-- |
0.0 |
-- |
99.84 |
| 181 |
江苏铭昇建设有限公司 |
3592825.720000 |
97.74 |
-- |
0.0 |
-- |
97.74 |
| 182 |
江苏沐佳建设工程有限公司 |
3735404.440000 |
99.63 |
-- |
0.0 |
-- |
99.63 |
| 183 |
江苏农森温室工程有限公司 |
3869779.490000 |
98.3 |
-- |
0.0 |
-- |
98.30 |
| 184 |
江苏鹏达建设集团有限公司 |
3784873.680000 |
99.65 |
-- |
0.0 |
-- |
99.65 |
| 185 |
江苏普泰建设工程有限公司 |
4349997.390000 |
90.64 |
-- |
0.0 |
-- |
90.64 |
| 186 |
江苏七建建设集团有限公司 |
3844871.140000 |
98.7 |
-- |
0.0 |
-- |
98.70 |
| 187 |
江苏启源建设集团有限公司 |
3635613.600000 |
98.31 |
-- |
0.0 |
-- |
98.31 |
| 188 |
江苏全邦建设有限公司 |
3827996.110000 |
98.96 |
-- |
0.0 |
-- |
98.96 |
| 189 |
江苏全晟建设工程有限公司 |
3615412.130000 |
98.04 |
-- |
0.0 |
-- |
98.04 |
| 190 |
江苏群航建设有限公司 |
3752588.190000 |
99.86 |
-- |
0.0 |
-- |
99.86 |
| 191 |
江苏冉升建设工程有限公司 |
3669491.120000 |
98.76 |
-- |
0.0 |
-- |
98.76 |
| 192 |
江苏仁诚建设工程有限公司 |
3759255.190000 |
99.95 |
-- |
0.0 |
-- |
99.95 |
| 193 |
江苏仁度建设有限公司 |
3886439.400000 |
98.03 |
-- |
0.0 |
-- |
98.03 |
| 194 |
江苏瑞义成建设工程有限公司 |
3753666.660000 |
99.88 |
-- |
0.0 |
-- |
99.88 |
| 195 |
江苏润桥建设工程有限公司 |
3680391.630000 |
98.9 |
-- |
0.0 |
-- |
98.90 |
| 196 |
江苏森鼎建设工程有限公司 |
3661385.280000 |
98.65 |
-- |
0.0 |
-- |
98.65 |
| 197 |
江苏山禾建设有限公司 |
3577303.000000 |
97.53 |
-- |
0.0 |
-- |
97.53 |
| 198 |
江苏昇达建设工程有限公司 |
3648055.080000 |
98.47 |
-- |
0.0 |
-- |
98.47 |
| 199 |
江苏圣川建设工程有限公司 |
3685270.000000 |
98.97 |
-- |
0.0 |
-- |
98.97 |
| 200 |
江苏晟诚建筑装饰工程有限公司 |
3930515.530000 |
97.33 |
-- |
0.0 |
-- |
97.33 |
| 201 |
江苏晟宏建设有限公司 |
3699800.330000 |
99.16 |
-- |
0.0 |
-- |
99.16 |
| 202 |
江苏晟钰达建筑有限公司 |
3712631.660000 |
99.33 |
-- |
0.0 |
-- |
99.33 |
| 203 |
江苏硕业建设集团有限公司 |
3777557.220000 |
99.77 |
-- |
0.0 |
-- |
99.77 |
| 204 |
江苏苏杭建设有限公司 |
3659975.020000 |
98.63 |
-- |
0.0 |
-- |
98.63 |
| 205 |
江苏苏之源水利建设集团有限公司 |
3768319.380000 |
99.92 |
-- |
0.0 |
-- |
99.92 |
| 206 |
江苏泰琦智能科技发展有限公司 |
3633804.390000 |
98.28 |
-- |
0.0 |
-- |
98.28 |
| 207 |
江苏腾纯建设工程有限公司 |
3702102.370000 |
99.19 |
-- |
0.0 |
-- |
99.19 |
| 208 |
江苏同步建设有限公司 |
3798188.070000 |
99.44 |
-- |
0.0 |
-- |
99.44 |
| 209 |
江苏同熙建设有限公司 |
3608202.220000 |
97.94 |
-- |
0.0 |
-- |
97.94 |
| 210 |
江苏万如建设有限公司 |
3764565.270000 |
99.98 |
-- |
0.0 |
-- |
99.98 |
| 211 |
江苏威盾建设工程有限公司 |
3691699.200000 |
99.05 |
-- |
0.0 |
-- |
99.05 |
| 212 |
江苏文广建设工程有限公司 |
3534565.440000 |
96.96 |
-- |
0.0 |
-- |
96.96 |
| 213 |
江苏文名建设有限公司 |
3522944.860000 |
96.81 |
-- |
0.0 |
-- |
96.81 |
| 214 |
江苏翔楚建设工程有限公司 |
3802815.630000 |
99.37 |
-- |
0.0 |
-- |
99.37 |
| 215 |
江苏鑫陆建设有限公司 |
3877143.540000 |
98.18 |
-- |
0.0 |
-- |
98.18 |
| 216 |
江苏鑫阳康建筑工程有限公司 |
3532838.250000 |
96.94 |
-- |
0.0 |
-- |
96.94 |
| 217 |
江苏兴楚建设有限公司 |
3730597.290000 |
99.57 |
-- |
0.0 |
-- |
99.57 |
| 218 |
江苏雄拓建设工程有限公司 |
3480344.150000 |
96.24 |
-- |
0.0 |
-- |
96.24 |
| 219 |
江苏雅度建设有限公司 |
3810673.160000 |
99.24 |
-- |
0.0 |
-- |
99.24 |
| 220 |
江苏业安建设有限公司 |
4425995.130000 |
89.43 |
-- |
0.0 |
-- |
89.43 |
| 221 |
江苏业荣建设有限公司 |
3784969.330000 |
99.65 |
-- |
0.0 |
-- |
99.65 |
| 222 |
江苏一体工程有限公司 |
3707760.490000 |
99.27 |
-- |
0.0 |
-- |
99.27 |
| 223 |
江苏宜均建设工程有限公司 |
3803206.480000 |
99.36 |
-- |
0.0 |
-- |
99.36 |
| 224 |
江苏引江建设有限公司 |
3808391.240000 |
99.28 |
-- |
0.0 |
-- |
99.28 |
| 225 |
江苏玉府建设有限公司 |
3587900.000000 |
97.67 |
-- |
0.0 |
-- |
97.67 |
| 226 |
江苏玉磊建设工程有限公司 |
3809478.940000 |
99.26 |
-- |
0.0 |
-- |
99.26 |
| 227 |
江苏昱泰建设有限公司 |
3709429.490000 |
99.29 |
-- |
0.0 |
-- |
99.29 |
| 228 |
江苏昱邺建设工程有限公司 |
3879106.750000 |
98.15 |
-- |
0.0 |
-- |
98.15 |
| 229 |
江苏元鼎建设工程有限公司 |
3676320.740000 |
98.85 |
-- |
0.0 |
-- |
98.85 |
| 230 |
江苏远建市政工程有限公司 |
3646921.800000 |
98.46 |
-- |
0.0 |
-- |
98.46 |
| 231 |
江苏月轮建设工程有限公司 |
3720145.690000 |
99.43 |
-- |
0.0 |
-- |
99.43 |
| 232 |
江苏云创建设工程有限公司 |
3517915.250000 |
96.74 |
-- |
0.0 |
-- |
96.74 |
| 233 |
江苏泽楚建设有限公司 |
3582241.820000 |
97.6 |
-- |
0.0 |
-- |
97.60 |
| 234 |
江苏展威建设有限公司 |
3890260.340000 |
97.97 |
-- |
0.0 |
-- |
97.97 |
| 235 |
江苏臻烁建工集团有限公司 |
3734668.020000 |
99.62 |
-- |
0.0 |
-- |
99.62 |
| 236 |
江苏正庆建设工程有限公司 |
3813522.940000 |
99.2 |
-- |
0.0 |
-- |
99.20 |
| 237 |
江苏志杰建设项目管理有限公司 |
3696222.240000 |
99.11 |
-- |
0.0 |
-- |
99.11 |
| 238 |
江苏中芮建设有限公司 |
3650136.660000 |
98.5 |
-- |
0.0 |
-- |
98.50 |
| 239 |
江苏中迢建设工程有限公司 |
3763751.120000 |
99.99 |
-- |
0.0 |
-- |
99.99 |
| 240 |
江苏中衍建设有限公司 |
3486918.920000 |
96.33 |
-- |
0.0 |
-- |
96.33 |
| 241 |
江苏舟宇科技有限公司 |
3708636.390000 |
99.28 |
-- |
0.0 |
-- |
99.28 |
| 242 |
江苏筑广之星建设集团有限公司 |
3784400.020000 |
99.66 |
-- |
0.0 |
-- |
99.66 |
| 243 |
江苏筑兴建设有限公司 |
3808376.640000 |
99.28 |
-- |
0.0 |
-- |
99.28 |
| 244 |
江西省第六建筑工程有限公司 |
3792563.240000 |
99.53 |
-- |
0.0 |
-- |
99.53 |
| 245 |
江西省园博建工集团有限公司 |
3822866.730000 |
99.05 |
-- |
0.0 |
-- |
99.05 |
| 246 |
杰成科技有限公司 |
3709791.340000 |
99.29 |
-- |
0.0 |
-- |
99.29 |
| 247 |
金工建设集团股份有限公司 |
3669203.120000 |
98.75 |
-- |
0.0 |
-- |
98.75 |
| 248 |
金皇冠建设集团有限公司 |
3484996.620000 |
96.31 |
-- |
0.0 |
-- |
96.31 |
| 249 |
连云港莱昂建设工程有限公司 |
3497258.560000 |
96.47 |
-- |
0.0 |
-- |
96.47 |
| 250 |
林隆建设发展有限公司 |
3819701.030000 |
99.1 |
-- |
0.0 |
-- |
99.10 |
| 251 |
林耘建设有限公司 |
3700790.500000 |
99.17 |
-- |
0.0 |
-- |
99.17 |
| 252 |
南京邦发建设工程有限公司 |
3732300.000000 |
99.59 |
-- |
0.0 |
-- |
99.59 |
| 253 |
南京倍特建设有限公司 |
3801790.040000 |
99.38 |
-- |
0.0 |
-- |
99.38 |
| 254 |
南京博敖建筑安装工程有限公司 |
3513900.000000 |
96.69 |
-- |
0.0 |
-- |
96.69 |
| 255 |
南京诚润豪建设有限公司 |
3591432.240000 |
97.72 |
-- |
0.0 |
-- |
97.72 |
| 256 |
南京城阙建设发展有限公司 |
3511864.550000 |
96.66 |
-- |
0.0 |
-- |
96.66 |
| 257 |
南京方宇工程建设有限公司 |
3865989.450000 |
98.36 |
-- |
0.0 |
-- |
98.36 |
| 258 |
南京革煊建设工程有限公司 |
3850714.000000 |
98.6 |
-- |
0.0 |
-- |
98.60 |
| 259 |
南京共同建设工程有限公司 |
3716224.340000 |
99.38 |
-- |
0.0 |
-- |
99.38 |
| 260 |
南京广正园林景观有限公司 |
3797050.010000 |
99.46 |
-- |
0.0 |
-- |
99.46 |
| 261 |
南京国骄建设科技有限公司 |
3583978.660000 |
97.62 |
-- |
0.0 |
-- |
97.62 |
| 262 |
南京合诺建设工程有限公司 |
3838433.830000 |
98.8 |
-- |
0.0 |
-- |
98.80 |
| 263 |
南京建诺建设有限公司 |
3830944.920000 |
98.92 |
-- |
0.0 |
-- |
98.92 |
| 264 |
南京金晖达建设工程有限公司 |
3597873.280000 |
97.81 |
-- |
0.0 |
-- |
97.81 |
| 265 |
南京灵森建筑安装工程有限公司 |
3782566.880000 |
99.69 |
-- |
0.0 |
-- |
99.69 |
| 266 |
南京凌展建设有限公司 |
3752277.650000 |
99.86 |
-- |
0.0 |
-- |
99.86 |
| 267 |
南京宁湾建筑装饰工程有限公司 |
3762327.840000 |
99.99 |
-- |
0.0 |
-- |
99.99 |
| 268 |
南京浦地蓝建筑科技有限公司 |
3769936.360000 |
99.89 |
-- |
0.0 |
-- |
99.89 |
| 269 |
南京浦宇建筑工程有限公司 |
3503735.990000 |
96.55 |
-- |
0.0 |
-- |
96.55 |
| 270 |
南京森泰建设工程有限公司 |
3758906.920000 |
99.94 |
-- |
0.0 |
-- |
99.94 |
| 271 |
南京善工建设有限公司 |
3681703.340000 |
98.92 |
-- |
0.0 |
-- |
98.92 |
| 272 |
南京欣网通信科技股份有限公司 |
3617521.470000 |
98.07 |
-- |
0.0 |
-- |
98.07 |
| 273 |
南京星城建设工程有限公司 |
3588438.330000 |
97.68 |
-- |
0.0 |
-- |
97.68 |
| 274 |
南京益力建设工程有限公司 |
3750575.200000 |
99.83 |
-- |
0.0 |
-- |
99.83 |
| 275 |
南京泽爵建设有限公司 |
3578479.000000 |
97.55 |
-- |
0.0 |
-- |
97.55 |
| 276 |
南京中禹建设工程有限公司 |
3667332.720000 |
98.73 |
-- |
0.0 |
-- |
98.73 |
| 277 |
南通安装集团股份有限公司 |
3895343.320000 |
97.89 |
-- |
0.0 |
-- |
97.89 |
| 278 |
南通大自然温室大棚制造有限公司 |
3795800.000000 |
99.48 |
-- |
0.0 |
-- |
99.48 |
| 279 |
南通光华建筑工程有限公司 |
3820538.200000 |
99.08 |
-- |
0.0 |
-- |
99.08 |
| 280 |
南通华可建设工程有限公司 |
3516160.310000 |
96.72 |
-- |
0.0 |
-- |
96.72 |
| 281 |
南通市天源实业有限公司 |
3611601.300000 |
97.99 |
-- |
0.0 |
-- |
97.99 |
| 282 |
乔爵实业有限公司 |
3851767.510000 |
98.59 |
-- |
0.0 |
-- |
98.59 |
| 283 |
沁泽科技有限公司 |
3881708.250000 |
98.11 |
-- |
0.0 |
-- |
98.11 |
| 284 |
权海建设(河南)有限公司 |
3597032.150000 |
97.79 |
-- |
0.0 |
-- |
97.79 |
| 285 |
三赢建设集团有限公司 |
3636006.180000 |
98.31 |
-- |
0.0 |
-- |
98.31 |
| 286 |
山东宏盛市政园林工程有限公司 |
3730077.000000 |
99.56 |
-- |
0.0 |
-- |
99.56 |
| 287 |
陕西远泰兴安建筑工程有限公司 |
3822027.720000 |
99.06 |
-- |
0.0 |
-- |
99.06 |
| 288 |
上海孙桥溢佳农业技术股份有限公司 |
4434099.550000 |
89.3 |
-- |
0.0 |
-- |
89.30 |
| 289 |
深圳市中筑营造建设工程有限公司 |
3737381.840000 |
99.66 |
-- |
0.0 |
-- |
99.66 |
| 290 |
四川森鑫佳建筑工程有限公司 |
3668722.210000 |
98.75 |
-- |
0.0 |
-- |
98.75 |
| 291 |
四川省旗来建设工程有限公司 |
3651443.900000 |
98.52 |
-- |
0.0 |
-- |
98.52 |
| 292 |
苏高建设发展有限公司 |
3631420.730000 |
98.25 |
-- |
0.0 |
-- |
98.25 |
| 293 |
苏州千彩叶建设工程有限公司 |
3468202.600000 |
96.08 |
-- |
0.0 |
-- |
96.08 |
| 294 |
宿迁宝源建设有限公司 |
3704890.630000 |
99.23 |
-- |
0.0 |
-- |
99.23 |
| 295 |
宿迁创鼎建筑劳务有限公司 |
3747964.350000 |
99.8 |
-- |
0.0 |
-- |
99.80 |
| 296 |
宿迁东润建设工程有限公司 |
3614110.000000 |
98.02 |
-- |
0.0 |
-- |
98.02 |
| 297 |
宿迁广安建设工程有限公司 |
3736522.460000 |
99.65 |
-- |
0.0 |
-- |
99.65 |
| 298 |
宿迁航峰建设工程有限公司 |
3700745.250000 |
99.17 |
-- |
0.0 |
-- |
99.17 |
| 299 |
宿迁豪佳建设工程有限公司 |
3647825.790000 |
98.47 |
-- |
0.0 |
-- |
98.47 |
| 300 |
宿迁佳硕建设工程有限公司 |
3687759.590000 |
99.0 |
-- |
0.0 |
-- |
99.00 |
| 301 |
宿迁聚能建设工程有限公司 |
3474140.880000 |
96.16 |
-- |
0.0 |
-- |
96.16 |
| 302 |
宿迁瑞源建设工程有限公司 |
3827367.100000 |
98.97 |
-- |
0.0 |
-- |
98.97 |
| 303 |
宿迁善能交通市政工程有限公司 |
3799890.150000 |
99.41 |
-- |
0.0 |
-- |
99.41 |
| 304 |
宿迁市奥援建设工程有限公司 |
3608339.320000 |
97.94 |
-- |
0.0 |
-- |
97.94 |
| 305 |
宿迁市鹏程轻钢结构工程有限公司 |
3726752.400000 |
99.52 |
-- |
0.0 |
-- |
99.52 |
| 306 |
宿迁市苏北建筑工程有限公司 |
3812011.870000 |
99.22 |
-- |
0.0 |
-- |
99.22 |
| 307 |
宿迁市腾达建筑工程有限公司 |
3633352.080000 |
98.28 |
-- |
0.0 |
-- |
98.28 |
| 308 |
宿迁市兴业建筑工程有限公司 |
3817461.370000 |
99.13 |
-- |
0.0 |
-- |
99.13 |
| 309 |
宿迁市筑高建设有限公司 |
3834124.980000 |
98.87 |
-- |
0.0 |
-- |
98.87 |
| 310 |
宿迁现代建筑工程有限公司 |
3774199.160000 |
99.82 |
-- |
0.0 |
-- |
99.82 |
| 311 |
宿迁煜轩建设工程有限公司 |
3668631.740000 |
98.75 |
-- |
0.0 |
-- |
98.75 |
| 312 |
宿州市泰丰建设工程有限公司 |
3779802.000000 |
99.73 |
-- |
0.0 |
-- |
99.73 |
| 313 |
万弘建设集团有限公司 |
3817439.510000 |
99.13 |
-- |
0.0 |
-- |
99.13 |
| 314 |
香山红叶集团有限公司 |
3858545.120000 |
98.48 |
-- |
0.0 |
-- |
98.48 |
| 315 |
新疆丹彤建设工程有限公司 |
3680753.470000 |
98.91 |
-- |
0.0 |
-- |
98.91 |
| 316 |
新蒲建设集团有限公司 |
3551032.520000 |
97.18 |
-- |
0.0 |
-- |
97.18 |
| 317 |
鑫富拓建筑工程(河南)有限公司 |
3652023.180000 |
98.52 |
-- |
0.0 |
-- |
98.52 |
| 318 |
信雅达(南阳)建筑工程有限公司 |
3877763.150000 |
98.17 |
-- |
0.0 |
-- |
98.17 |
| 319 |
徐州市工业设备安装有限责任公司 |
3808431.900000 |
99.28 |
-- |
0.0 |
-- |
99.28 |
| 320 |
盐城市山水园林建设有限公司 |
3860838.000000 |
98.44 |
-- |
0.0 |
-- |
98.44 |
| 321 |
盐城市悦泽建筑科技有限公司 |
3555555.000000 |
97.24 |
-- |
0.0 |
-- |
97.24 |
| 322 |
一元春建筑集团有限公司 |
3510823.280000 |
96.65 |
-- |
0.0 |
-- |
96.65 |
| 323 |
仪征市新潮装饰工程有限公司 |
3827480.650000 |
98.97 |
-- |
0.0 |
-- |
98.97 |
| 324 |
阅顺环保有限公司 |
3821872.830000 |
99.06 |
-- |
0.0 |
-- |
99.06 |
| 325 |
浙江久洲环保科技集团有限公司 |
3725073.130000 |
99.5 |
-- |
0.0 |
-- |
99.50 |
| 326 |
郑州旭梦建筑工程有限公司 |
3774807.790000 |
99.81 |
-- |
0.0 |
-- |
99.81 |
| 327 |
智诚建科设计有限公司 |
3898130.000000 |
97.85 |
-- |
0.0 |
-- |
97.85 |
| 328 |
智泽工程技术有限公司 |
3550900.000000 |
97.18 |
-- |
0.0 |
-- |
97.18 |
| 329 |
中琛建筑工程(河南)有限公司 |
3680626.660000 |
98.9 |
-- |
0.0 |
-- |
98.90 |
| 330 |
中达伟业建设集团有限公司 |
3745025.760000 |
99.76 |
-- |
0.0 |
-- |
99.76 |
| 331 |
中海华祥建设发展有限公司 |
3667404.260000 |
98.73 |
-- |
0.0 |
-- |
98.73 |
| 332 |
中胜嘉锦建设集团有限公司 |
3747759.820000 |
99.8 |
-- |
0.0 |
-- |
99.80 |
| 333 |
中水京林建设有限公司 |
3547301.390000 |
97.13 |
-- |
0.0 |
-- |
97.13 |
| 334 |
中腾吉祥建工集团有限公司 |
3736063.620000 |
99.64 |
-- |
0.0 |
-- |
99.64 |
| 335 |
中州梦建设集团有限公司 |
3698808.000000 |
99.15 |
-- |
0.0 |
-- |
99.15 |
| 336 |
中筑宁泰建工有限公司 |
3714630.910000 |
99.36 |
-- |
0.0 |
-- |
99.36 |
|
| 6、拟确定中标人:河南皖蒙建设有限公司 |
|
|
| 7、备注:1、第一中标候选人:河南皖蒙建设有限公司 ,资格能力条件响应招标文件要求;工期:40日历天;质量:合格;项目负责人:常甲宁;证书名称及编号:注册二级建造师.建筑工程.豫2412021202301313;第二中标候选人:南京宁湾建筑装饰工程有限公司,资格能力条件响应招标文件要求;工期:40日历天;质量:合格;项目负责人:戴朝军;证书名称及编号:注册二级建造师.建筑工程.苏232212270917;第三中标候选人:江苏中迢建设工程有限公司,资格能力条件响应招标文件要求;工期:40日历天;质量:合格;项目负责人:袁源;证书名称及编号:注册二级建造师.建筑工程.苏232111201333。
2、提出异议的渠道和方式:(1)异议受理机构:泗洪县魏营镇人民政府 联系人:联系人:宋雨婷 联系电话:18262936236。(2)投诉受理单位:泗洪县公共资源交易中心,电话:0527-89883662;行政执法监督邮箱:ggzyjyzxfgk@163.com。工程建设项目异议、投诉实行全流程网上办理,投标人须登录“宿迁市公共资源电子交易平台(投标人)”界面,点击异议、投诉事项,按系统提示要求填写相关信息,并上传所需证明材料及附件。投诉要件、处理流程详见电子交易平台。
本评标结果公示期自2024-11-12起,至2024-11-15止。投标人或者其他利害关系人对上述评标结果有异议的,应当在公示期间向招标人提出。公示期满对评标结果没有异议的,招标人将发布中标公告并签发中标通知书。 |
|
|
| 本评标结果公示期自2024-11-11起,至2024-11-14止。投标人或者其他利害关系人对上述评标结果有异议的,应当在公示期间向招标人提出。公示期满对评标结果没有异议的,招标人将发布中标公告并签发中标通知书。 |
| |
| |
| 招标人:泗洪县魏营镇人民政府 |
| 日期:2024-11-11 |
12321300469761624J
E3213010313108609001001